• Wracamy do naszych przedszkolnych teatrzyków!

• We wtorkowe przedpołudnie gościliśmy na sali gimnastycznej aktorów z Teatru Tak w spektaklu pt. "Benio w opałach". Przedszkolakom przedstawiono historię upartej i nieco zarozumiałej żabki. Mały Benio nieelegancko zabiegając o względy swej przyjaciółki Larysy, stracił jej sympatię. Mimo, że czuł się zły i rozczarowany próbował wszystko naprawić, kierując się radami Wodnej Damy Dobrych Manier i sztuczkami Muchy Sio. Chociaż początkowo popadł w coraz większe tarapaty, to jednak udało mu się zrozumieć, że nie zawsze można mieć wszystko, czego się chce, a podstawą prawdziwej przyjaźni jest życzliwość i szacunek. Interaktywny spektakl, pełen muzyki i humoru był wspaniałym wydarzeniem ale też okazją do nauki języka angielskiego.

• Pierwszy Dzień Wiosny!

• Przemarszem ulicami Serocka tak świętowaliśmy pierwszy dzień wiosny!

• Z wizytą w Izbie Pamięci i Tradycji Rybackich

• Poziomki i Biedronki z wizytą w Izbie Pamięci i Tradycji Rybackich

• Marzec

• ODWIEDZAMY BIBLIOTEKĘ MIEJSKĄ

W tym tygodniu Biedronki, Poziomki i Zajączki odwiedziły Bibliotekę. Dzieciom bardzo się podobało i nabrały chęci do czytania i odkrywania ciekawych i niekiedy zagadkowych treści książek.

• Dzień Kobiet w przedszkolu