• Zakończenie roku przedszkolnego 2022/2023

• Dnia 21.06 odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2022/2023. Większość przedszkolaków pożegnała przedszkole tylko na czas wakacji, ale zerówkowicze tego dnia zakończyli swój pierwszy etap edukacji, aby po wakacjach rozpocząć naukę w szkole. Uroczystym polonezem, wierszykami, tańcami i piosenkami zwieńczyli wzruszające pożegnanie przedszkola. Wszystkie przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy i książki.

• Spektakl pt. "Królewna Śnieżka" w wykonaniu rodziców z grupy "Jeżyki"

• Dzisiaj cała społeczność przedszkolna miała okazję obejrzeć wyjątkowy spektakl pt. „Królewna Śnieżka” w wykonaniu rodziców przedszkolaków z grupy "Jeżyki". Przedstawienie-niespodzianka, połączone z występami wokalno-teatralnymi zachwyciły małych wychowanków przedszkola. Przedstawieniu towarzyszyły wesołe piosenki, kolorowe kostiumy, a także tańce aktorów. Występ rozbawił i wzruszył wszystkie obecne na sali dzieci, a także zgromadzonych tam nauczycieli i opiekunów.

Pani Dyrektor serdecznie dziękuje Rodzicom dzieci z grupy X „Jeżyki ” za wspaniały, profesjonalny występ aktorski przygotowany pod kierunkiem nauczycielek Pani Gabrieli Kłosowskiej i Moniki Zegadło.

"Dziękuję za liczne próby, przygotowanie kostiumów i rekwizytów. Daliście Państwo to co najcenniejsze swoim pociechom – miłość i radość z bycia razem. Pokazaliście, że i w dorosłym życiu można przezwyciężać wszelkie trudności i zmierzyć się np. z tremą przed tak liczną publicznością. GRATULUJĘ odwagi i dystansu do samego siebie. Było przepięknie !!!"

• Poziomki zajęły I miejsce w ogólnopolskim konkursie literacko-plastycznym "Leśny Skrzat"

• Czerwiec

• Grupa Jeżyków odbyła dwie podróże marynarsko- pirackie ⚓⛵🚢🛥️⛵🛳️🏴‍☠️🏴 Na pierwszą zabrała I i II klasy ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Serocku oraz oddział przedszkolny ze Szkoły Podstawowej im. Jerzego Szaniawskiego w Jadwisinie. W drugą podróż zabrała wszystkich przedszkolakòw.

• Projekt o Wróbelku Elemelku

• Nasz Wróbelek Elemelek jest Biedronek przyjacielem. Chciał On w morzu brać kąpiele. Więc wybrał się pociągiem nad morze, bo bardzo lubi podróże. Dzieci mapę rozwinęły, palcem trasę wyznaczyły. Spakowały, przytuliły, i orzekły: "Będziemy za Tobą bardzo tęskniły". Biedronki z Samorządowego Przedszkola im. Krasnala ub Hałabały w Serocku wykonały już ostatnie zadanie z projektu. Dziękujemy za możliwość wzięcia udziału.

• Dzień Dziecka 2023

• Dnia 1 czerwca w naszym przedszkolu zorganizowany został Dzień Dziecka. Młodsze grupy bawiły sie przy muzyce swoich ulubionych piosenek. Były zabawy, konkursy z nagrodami, słodycze, lody i wyjście do pizzerii na pizzę. W tym dniu odbyła się Olimpiada sportowa na Stadionie Miejskim dla najstarszych grup przedszkolnych.  Przedszkolaki brały udział w różnorodnych konkurencjach, zawodach z rywalizacją i meczach piłki nożnej. Najwięcej radości i salwy śmiechu wywołały zawody w przeciąganiu liny z pomocą Pań. Wokół stadionu słychać było krzyki i gorący doping uczestników zabawy. Przedszkolaki zmęczone, ale szczęśliwe i zadowolone zakończyły sportowe zmagania.

Pani Dyrektor przedszkola podziękowała dzieciom za wspólną zabawę, złożyła życzenia z okazji ich święta i wręczyła milusińskim  okolicznościowe medale, aby przypominały one o atrakcjach tegorocznego Dnia Dziecka w przedszkolu.

Podziękowania dla Pani Anity Siemińskiej z Serockich Inwestycji Samorządowych za zorganizowanie i poprowadzenie olimpiady.

• Zajęcia z Photonem i tablicą multimedialną u Poziomek

• W grupie POZIOMKI odbyły się zajęcia z wykorzystaniem Photona i tablicy multimedialnej. Zajęcia zostały przeprowadzone na podstawie szkolenia ,,Podążaj za nowoczesną edukacją- wykorzystanie technologii informacyjno komunikacyjnych w twórczej pracy nauczyciela wychowania przedszkolnego - Witajcie Ziemianie szukamy kodu Leonarda da Vinci. Wykorzystanie robotów do tworzenia zajęć tematycznych w placówkach przedszkolnych". Szkolenie przeprowadziła Firma Edukacyjna studio artystyczne Metamorfozy pod auspicjami Fundacji Fabryka Przemian.

• Poziomki z wizytą w szkole

• Poziomki spędziły Dzień Dziecka w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie