• Grudzień

• „Święty Mikołaj do nas przychodzi

Dużo prezentów dzieciom przynosi

W buciki wszystko zwinnie upycha

I jak czarodziej w pośpiechu znika”.

Tak, jak w wierszu Święty Mikołaj odwiedził nasze przedszkole 6 grudnia i zostawił dzieciom mnóstwo prezentów, ale nie w bucikach, tylko pod główną choinką na przedszkolnym korytarzu. Tego dnia w ubiorach dzieci dominował kolor czerwony- mikołajowy:). Dzieci śpiewały piosenki o Mikołaju i mówiły wierszyki. Ten wyjątkowy dzień upłynął w radosnej i przyjaznej atmosferze i został upamiętniony na naszych zdjęciach.

• Jasełka 2021

• Tradycją naszego przedszkola są coroczne przedstawienia świąteczno- jasełkowe przygotowane przez wszystkie grupy przedszkolne. Dzieci z dużym zaangażowaniem, w pięknych strojach odegrały swoje role, natomiast przepiękna sceneria oraz dekoracje nadały wyjątkowy klimat. Nie zapomniał o przedszkolakach także Mikołaj. Z pełnym workiem prezentów odwiedził każdą grupę i obdarował wszystkich światecznymi podarunkami. Ten dzień był bardzo radosny i niezapomniany...