• DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2022

O tym ważnym święcie

dobrze pamiętamy i dla naszych Babć i Dziadków

specjalne występy mamy"

W zimowe, śnieżne, styczniowe przedpołudnie przedszkolaki z naszego przedszkola świętowały w wyjątkowy sposób (bo bez udziału głównych zainteresowanych) Dzień Babci i Dziadka.

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia.

W podzięce dla Babci i Dziadka, za to, że po prostu są, dzieci wraz z nauczycielami przygotowały występy on-line dla swoich ukochanych Dzadków. Przedszkolaki wykazały się wieloma umiejętnościami. Zaprezentowano wiersze, piosenki i tańce. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. Wszędzie słychać było gromkie „Sto lat”, które na pewno wzruszyło niejednego dziadka i niejedną babcię...

Wszystkie wnuczęta, wróciwszy do domów, obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi prezentami. Święto Babci i Dziadka to co roku dzień radości, uśmiechów i wzruszeń, również teraz "Dzień babci i Dzadka w świecie tak szalonym, niech będzie nadal naszym ulubionym".