• Luty

• BAL KARNAWAŁOWY 2022

Jak co roku, 17 lutego przedszkolaki z całego przedszkola bawiły się na balu karnawałowym. Dzieci były przebrane za księżniczki, króliczki, misie, policjantów, strażaków, spidermanów, batmany, roboty, przyjaciół krasnala Hałabały i wiele innych wpaniałych postaci. Wszyscy bawili się wyśmienicie podczas tańców i różnych konkursów. Tego wspaniałego dnia nie zabrakło także słodkiego poczęstunku. Do zobaczenia na balu za rok!!!

• WALENTYNKI U POZIOMEK

• DZIEŃ KOTA

• Liski realizują autorski projekt "Mały ekspert"

• "Grupa Liski realizuje autorski projekt "Mały ekspert" pozwalający każdemu dziecku wcielić się w rolę eksperta w wybranej dziedzinie W ubiegłym tygodniu o bajkach i baśniach opowiadały Antosia, Dianka, Bogusia i Alicja, które naprawdę kochają literaturę.
          Kolejny ekspert to Lucjan - bardzo młody zawodnik którego pasją jest kolarstwo. Na swoim kącie ma pierwsze sukcesy o których chętnie opowiadał, jednocześnie promując bezpieczną jazdę w kasku.