• "Dzisiaj wielka jest rocznica – Jedenasty Listopada!

Tym, co zmarli za Ojczyznę, hołd wdzięczności Polska składa.

Im to bowiem zawdzięczamy wolność – polską mowę w szkole,

To, że tylko z ksiąg historii poznajemy dziś niewolę.

Uroczyście biją dzwony, w mieście flagi rozwinięto...

I me serce się raduje, że obchodzę Polski święto."

Data 11 listopada 1918 roku jest jedną z najważniejszych w historii naszej ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość. Dzięki bohaterstwu polskich żołnierzy, którzy wywalczyli  wolność dla naszej Ojczyzny, dzisiaj możemy żyć w wolnym kraju.

Wszystkie przedszkolaki, w ramach świętowania 103 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, wspólnie odśpiewały hymn narodowy "Mazurek Dąbrowskiego" na tle pięknych, patriotycznych dekoracji i własnoręcznie wykonanych prac plastycznych.

HYMN PAŃSTWOWY W WYKONANIU NAJSTARSZYCH PRZEDSZKOLAKÓW

• Biedronkowe świętowania Dnia Postaci z Bajek

• Dzień Seniora

• Przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola im Krasnala Hałabały w Serocku ucieszyły serca Seniorów z okazji ich święta. Wykonały laurki i napisały piękne życzenia. Życząc wszystkiego najlepszego Seniorom😊. Co ucieszyło ich serca.