• Wakacyjne spotkanie z ratownikiem wodnym.

• Podczas wakacji przedszkolaki miały okazję spotkać się z ratownikiem wodnym- panem Radosławem Sikorskim na plaży w Serocku. Była prezentacja sprzętu ratowniczego oraz praktyczne jego użycie, pływanie na desce ratowniczej pod bocznym okiem ratowników oraz pań. DZIĘKUJEMY BARDZO za cenne rady i wskazówki jak należy bezpiecznie i z radością korzystać z kąpieli słonecznych i wodnych.

• Zakończenie roku przedszkolnego 2022

• W dniu 22 czerwca 2022 r. w naszym przedszkolu odbyły się uroczystości Zakończenia Roku Przedszkolnego oraz pożegnanie starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Każda młodsza grupa żegnała się odchodząc na wakacje w swoich salach, a starszaki żegnali przedszkole już na zawsze na sali gimnastycznej, po to, aby od września zasiąść w szkolnych ławkach. Podczas występów o tematyce wakacyjnej i podczas pożegnań nie zabrakło uśmiechów na twarzach, ale także pojawiły się łzy wzruszenia. Za cały ten ciężki rok dziękowano sobie nawzajem, dyrekcja i nauczyciele- dzieciom i rodzicom, dzieci- wszystkim paniom, a rodzice- wszystkim pracownikom przedszkola. Wszystkim życzymy udanych, słonecznych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji, a absolwentom naszego przedszkola wielu sukcesów i spełnienia marzeń na nowej, szkolnej drodze...

• Wspomnienie wycieczkowego szaleństwa Jeżyków

• Czerwiec

• ... chwilowe przejęcie władzy - Jeżyki z wizytą u p. Burmistrza

• Quiz przyrodniczy w Jeżykach. Podsumowanie projektów ekologicznych

• Żyrafy z papieru

• Najpierw był chaos a potem...potem powstała sztuka. Jeżyki w akcji.