• Kwiecień

• 3 kwietnia br. Oddział Klubu HDK Legion w Powiecie Legionowskim wraz z Burmistrzem Miasta i Gminy Serock, Panem Arturem Borkowskim odwiedził przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola im. Krasnala Hałabały w Serocku.

Dzieci z grupy „Malinki” dowiedziały się że Honorowi Dawcy Krwi są prawdziwymi bohaterami naszego codziennego życia. A następnie z pomocą specjalnie przygotowanych kolorowanek poznawały informacje o Honorowym Krwiodawstwie.

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Autor: Oficjalny fanpage Urzędu Miasta i Gminy w Serocku

• Światowy Dzień Zdrowia

• Z okazji Światowego Dnia Zdrowia, który ochodzony jest 7 kwietnia, dzieci z poszczególnych grup, wykonały plakaty mówiące o tak cennym i niczym nie zastąpionym zdrowiu. Może warto na chwilę się zatrzymać i przyjrzeć propozycjom naszych dzieci i wziąć przykład jak dbać o zdrowie.

A z tej okazji grupa Malinki odwiedziła pobliską przychodnię zdrowia.

• Spotkanie Niedźwiadków z honorowym dawcą krwi

• Niedźwiadki uczestniczyły w pogadance o oddawaniu krwi i pomocy drugiemu człowiekowi.