• Czy ten DUŻY, czy ten MAŁY chce być zawsze doskonały!

30 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka.

Wszystkim chłopcom, wszystkie dziewczęta życzą wszystkiego dobrego w dniu ich święta!

• Jeżyki Jesień witają i do zabawy zapraszają!

• Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Święto obchodzone corocznie 20 września, ustanowione z inicjatywy Rzecznika Praw Dziecka- 13 września 2013 roku dla popularyzacji wychowania przedszkolnego i wzrostu jego znaczenia w świadomości społecznej. W naszym przedszkolu ten wyjątkowy dzień świętowały wszystkie grupy, od maluchów do starszaków. Zapraszamy do fotorelacji.

• "My klepiemy do rytmu"

• W grupie Malinek na zajęciach istne szaleństwo z rozcieraniem, rozmazywaniem i ciapaniem farbami. Poprzez takie zabawy dzieci stymulowały zmysł dotyku i wzroku. Zabawa pozwalała w pełni rozwijać potencjał twórczy małego artysty.

• Dzień Kropki

• 15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki- święto kreatywności, odwagi i zabawy. Tego dnia coraz więcej ludzi na całym świecie, organizuje wiele ciekawych zabaw i happeningów, które pomagają dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, pobudzać wyobraźnię i wspólnie się pobawić.

Obchody tego święta to wspaniały czas do porozmawiania z dziećmi na temat ich talentów i zaprezentowania ich światu, bo każdy z nas ma w sobie jakiś ukryty talent.

W naszym przedszkolu tego dnia były organizowane różne zabawy z użyciem przedmiotów w kształcie koła oraz powstały wyjątkowe i niepowtarzalne kropkowe dzieła sztuki.