• Luty

• DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2024

Dzień Babci i Dziadka to świetna okazja, aby okazać im wdzięczność za wszystko, co zrobili. Ale to także możliwość spędzenia z nimi czasu i stworzenia wspomnień, które mogą być pielęgnowane przez lata.

W podzięce dla Babci i Dziadka, za to, że po prostu są, dzieci wraz z nauczycielami przygotowały występy dla swoich ukochanych Dzadków. Przedszkolaki wykazały się wieloma umiejętnościami. Zaprezentowano wiersze, piosenki i tańce. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. Wszędzie słychać było gromkie „Sto lat”, które na pewno wzruszyło niejednego dziadka i niejedną babcię...

• Bal Karnawałowy 2024

• W Karnawale same bale! Karnawał to czas zabaw i balów, na których nie zabrakło bajkowych bohaterów w  kolorowych strojach, bajecznych wystrojów sal i skocznej muzyki. Nasze przedszkolaki z dumą prezentowały wymyślne stroje, z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach. Jak to na każdym balu był też słodki poczęstunek. Nie możemy się już doczekać kolejnego balu, który odbędzie się na pewno za rok!

• Dzień Kota w Jeżykach

• Dzień Kota w Poziomkach