• Grudzień

• W środę, 6 grudnia, w dzień Św. Mikołaja w naszym przedszkolu zrobiło się bardzo czerwono, a to za sprawą przedszkolaków, którzy tego dnia przyszli do przedszkola w czerwonych strojach. Najmłodsi radośnie oczekiwali na przybycie samego Św. Mikołaja. Jak się okazało później, Mikołaj był... i zostawił prezenty dla wszystkich dzieci pod główną choinką w holu przedszkola. Odnaleziono także list od samego Świętego, w którym napisane było, że jeszcze Mikołaj odwiedzi przedszkolaki, ale tym razem osobiście, pod warunkiem, że dzieci będą grzecznie i radośnie oczekiwać na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Od tamtego dnia, w przedszkolu zapanowała cisza, spokój. Słychać tylko radosne uśmiechy naszych przedszkolaków:) Mikołaju, czekamy...

• Spotkania wigilijne w grupach

• Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, tradycją naszego przedszkola są przedstawienia świąteczne odbywające się we wszystkich grupach przedszkolnych. Każda grupa przygotowała inscenizacje świąteczno- jasełkowe, w których nie zabrakło śpiewania kolęd, dzielenia się opłatkiem i wspaniałych prezentów od Św. Mikołaja. Ten wyjątkowy okres przyniósł wszystkim niezapomniane chwile i radość ze wspólnie spędzonego czasu w gronie społeczności przedszkolnej.

• Eksperymenty u Niedźwiadków

• Bawimy się i uczymy wesoło.

• Piernikowe szaleństwo u Zajączków

• Coraz bliżej święta.... Dzieci z grupy Zajączków upiekły i ozdobiły pierniczki. Wspólne działania wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój 🎅

• Pierniczki w Słoneczkach

• Przygotowując się do Świąt Słoneczka uczestniczyły w warsztatach kulinarnych. Samodzielnie przygotowały fantastyczne kolorowe pierniki.