• Listopad

• Dzień Pluszowego Misia

• Z okazji Dnia Pluszowego Misia wszystkie przedszkolaki miały okazję poznać historię Misia Uszatka. Była to również okazja do wspólnego zdjęcia oraz "przybicia piątki" z maskotką. W głównym holu przedszkola wszystkie przedszkolaki miały okazję zrobić sobie zdjęcia grupowe i indywidualne ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi. Szkoda, że Taki Dzień jest tylko raz w roku...

• Zdrowie z Bajce- I i III miejsce zdobyte!

• Samorządowe Przedszkole im. Krasnala Hałabały w Serocku wzięło udział w XV edycji konkursu "Zdrowie w Bajce" o tematyce „NIE ROZMAWIAM Z NIEZNAJOMYM!!!”.

Przedmiotem Konkursu było stworzenie autorskiego scenariusza przedstawienia dotyczącego tematyki prozdrowotnej w dowolnej formie oraz zaprezentowanie go w trakcie finału konkursu. Nasze przedszkolaki zaprezentowały się w dwóch kategoriach wiekowych: przedszkolaki, klasa "0" w przedszkolach i szkołach podstawowych.

Dzieci z grupy Jagódek i Niedźwiadków pod opieką p. Izabeli Mięgoć i Hanny Trzopek w kategorii klas O zajęły III miejsce.

Dzieci z grupy Zajączków pod opieką p. Magdaleny Pomaskiej i Katarzyny Goliatowskiej w kategorii przedszkolaków zajęły I miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

• Dzień Jeża w Jeżykach

• Kodowanie w Zajączkach

• Dzieci kodowały i wyznaczały drogę zwierzątkom.

• Dzień Postaci z Bajek w Jeżykach

• Święto Odzyskania Niepodległości

• Jak co roku w naszym Przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Miała ona na celu kształtowanie postawy szacunku wobec symboli narodowych: godła, flagi i hymnu oraz pielęgnowanie polskiej kultury i tradycji.
          Uroczystość rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania „Mazurka Dąbrowskiego” przez całą społeczność przedszkolną. Tym samym Samorządowe Przedszkole im. Krasnala Hałabały w Serocku przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”.
          Przedszkolaki z grup starszych z zaangażowaniem recytowały wiersze, tańczyły i śpiewały piosenki o charakterze patriotycznym.
        • 6 listopada Poziomki obchodziły Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek!