• Wrzesień

• DNI ADAPTACYJNE 2023

W ramach dni adaptacyjnych w Poziomkach odbyły się zajęcia plastyczne w plenerze, zabawy sensoryczne i zabawy z wykorzystaniem książeczki aktywizującej. Nie zabrakło również zabaw ruchowych z wykorzystaniem chusty animacyjnej, która wywołała u dzieci wiele radości.

• Dzień Kropki

• "Od niewielkiem kropki wszystko się zaczyna..." Historię małej Vashti zna niemal cały świat. Poznały ją także nasze przedszkolaki i od kilku lat, zawsze 15 września, obchodzą w przedszkolu Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to dzień pełen kreatywności i zabawy, w których bohaterami są różnokolorowe kropki. Podczas zajęć powstają także wyjątkowe i niepowtarzalne kropkowe dzieła sztuki.

• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

• Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to święto wszystkich dzieciaków, które uczęszczają do przedszkola. 20 września to dzień, który został oficjalnie uznany za święto przedszkolaków przez Sejm RP. Tego dnia dla dzieci  czeka masa atrakcji, różne zabawy plastyczne i ruchowe, śpiewanki, a często także wręczanie drobnych upominków i medali. Tak też było w naszym przedszkolu!

Wszystkiego najlepszego, Nasi Wspaniali z okazji Waszego święta!

• Niedźwiadki szukają oznak jesieni i przytulają się do drzew;)

• Dzień Chłopaka w przedszkolu

• "W tym dniu szczególnym – września trzydziestego,

Witamy serdecznie chłopaka każdego.

Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,

Innych przyjemności już nawet nie zliczę!"

30 września obchodzone jest Święto wszystkich Chłopców- tych małych i tych dużych.

W przeddzień tego święta tj. 29.09, we wszystkich grupach w naszym przedszkolu, dziewczynki

wręczały chłopcom drobne upominki, laurki i składały życzenia. Nie zabrakło zabaw przy muzyce, ćwiczeń ruchowych i zręcznościowych.

Sto Lat CHŁOPCY!!!