• Dzień Rodziny

• W dniu Rodziny, zorganizowanym z okazji Dnia Mamy i Taty nasze przedszkolaki przygotowały występy w grupach, podczas których zaprezentowano piosenki, tańce i wierszyki o mamie i tacie.

Dzieciaki dały z siebie wszystko, a po uśmiechach na twarzach rodziców i gromkich brawach można było stwierdzić, że występy bardzo im się podobały. W ramach upominku rodzice otrzymali własnoręcznie robione,  wspaniałe prezenty.  W zamian rodzice obdarowali swoje pociechy całusami i przytulasami.

Wszystkim Mamom i Tatusiom życzymy zdrowia, uśmiechu i pociechy z tak wspaniałych dzieciaków.

• Pszczółki z wizytą u króla Augusta i w sali Mądrej Zabawy Smart Kids

• Urodziny Krasnala Hałabały

• Krasnal Hałabała- patron Samorządowego Przedszkola w Serocku obchodził 14 urodziny🎂. Z życzeniami i upominkami przyszły wszystkie przedszkolaki wraz ze swoimi Paniami.

• Maj

• ZAJĘCIA Z PHOTONEM W RAMACH WSPÓŁPRACY MIĘDZY PLACÓWKAMI

W naszym przedszkolu w ramach wymiany doświadczeń między placówkami prowadzonymi przez Miasto i Gminę Serock odbyły się multimedialne zajęcia rozwijające kreatywność oraz kompetencje cyfrowe dzieci z wykorzystaniem robota Photon oraz tablicy interaktywnej. Hasłem przewodnim zajęć w grupie „Malinki” była nauka kodowania i programowania poprzez zabawę. Programując robota za pomocą tabletu, dzieci określały jego drogę, wydawanie dźwięku czy zmianę koloru czułek. Na tablicy interaktywnej przedszkolaki wykonywały szereg zadań, aby odszyfrować kod, który był potrzebny do odkrycia naszej planety. Dzieci świetnie poradziły sobie ze wszystkimi poleceniami. Nie zabrakło również wspólnych zabaw ruchowych, muzycznych i manualnych, które są dobrym połączeniem najnowszych technologii z kompetencjami społeczno-emocjonalnymi.

Tablica interaktywna i robot Photon to nowoczesne narzędzia, które wzbogacają codzienne zajęcia edukacyjne o elementy programowania i robotyki, rozwijając wyobraźnię i kreatywność. Zajęcia były bardzo ciekawe, dowodem tego było duże zaangażowanie i zainteresowanie dzieci. Było to spotkanie pełne uśmiechów, radości i odkrywania nowych możliwości.

• Korowód z okazji Wojciechowego Świętowania

• Nasze najstarsze grupy przedszkolne wzięły udział w barwnym korowodzie ulicami miasta z okazji obchodów święta patrona Serocka św. Wojciecha.

• Wycieczka Zajączków do sali doświadczania świata "SensoRysie".

• Międzynarodowy Dzień Strażaka

• Grupa Poziomek pamiętała o wyjątkowych STRAŻAKACH z OSP w Serocku i w dniu ich święta, czyli 4 maja udała się z wizytą, aby wyręczyć niezwykłą kartkę z życzeniami.

• Obchody Dnia Flagi RP

• Cała społeczność przedszkolna wzięła udział w przemarszu zorganizowanym z okazji zbliżającego sie 2 maja Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej.

• Zajęcia ceramiczne w Poziomkach

• Zajęcia z ceramiki, podczas których dzieci z grupy Poziomki wykonały piękne kafelki dla Rodziców z okazji Święta Rodziny.