• Luty

• BAL KARNAWAŁOWY 2023

• KODOWANIE NA DYWANIE W GRUPIE POZIOMEK

• Kodowanie to połączenie zabawy ze zdobywaniem umiejętności programistycznych. Uczymy przez zabawę. Dziecko staje się uważnym i gotowym do działania.

• Mała wielka pomoc!

• W ramach innowacji pedagogicznej dzieci z grupy Liski omawiały zasady resuscytacji, ćwiczyły ją na swoich misiach oraz uczyły się układać poszkodowanego w pozycji bocznej ustalonej.

• Realizacja innowacji w Poziomkach "Szaszłyki dla babci i dziadka"

• Realizacja Innowacji pedagogicznej ,,W zdrowym ciele zdrowy duch " Zdrowe szaszłyki dla Babci i Dziadka.

• Biedronki uczą się udzielać pierwszej pomocy

• Dzisiaj Biedronki, w ramach innowacji o udzielaniu pierwszej pomocy, oglądały film instruktażowy na dużym ekranie. Pozycja boczna bezpieczna- przećwiczona.

• Robot Photon przyjacielem Biedronek

• Nasz nowy znajomy-🤖 Photon👾 Myślę, że będzie częstym gościem w grupie Biedronki. Dzieci go poznały i od razu polubiły😊

• Biedronki tworzą piramidę zdrowego odżywiania!

• Realizacja innowacji o zdrowym odżywianiu w Biedronkach. Zapoznanie i tworzenie piramidy zdrowego żywienia. Na zdrowie.

• Biedronki odwiedzają pocztę.

• Będąc na poczcie dzieci z grupy Biedronki poznały pracę listonosza.

• Pani Bożenka czyta dzieciom!

• Piramida zdrowia w Niedźwiadkach!

• W zdrowym ciele zdrowy duch - realizacja zadania na luty w Niedźwiadkach.

• Ferie z panami policjantami i strażnikami miejskimi.

• Podczas ferii zimowych, dzieci spotkały się z wyjątkowymi gośćmi... Od Policjantów oraz panów ze Straży Miejskiej utrwaliły sobie znajomość numerów alarmowych, zasady bezpiecznej zabawy zimą i poznały pracę służb porządkowych. Dziękujemy Policjantom i Strażnikom Miejskim za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem.