• Styczeń

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2018!

Innowacja pedagogiczna: "Przedszkolaki doświadczają, obserwują i badają"

Innowacja pedagogiczna w grupie II i III przewidziana na styczeń pt: "Ogień, spalanie a tlen". Dzieci wymieniały właściwości ognia, poznały zasady bezpieczeństwa obchodzenia się z ogniem oraz wiedzą, że do spalania potrzebny jest tlen. Chętnie dzieliły się wiadomościami o pracy strażaków oraz znają numery alarmowe do Straży Pożarnaj.

BAL KARNAWAŁOWY 2018

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Czarodzieje, wojownicy, wróżki, bohaterowie bajek, motylki, policjanci i wiele innych postaci gościlo 30 stycznia w naszym przedszkolu. Przedszkolaki bawiły się w rytmach ulubionych melodii, były zabawy taneczne i różne konkurencje. Po szalonej zabawie odbył się słodki poczęstunek. Tego dnia dzieci wracały do domów w świetnych humorach.

TEATR W PRZEDSZKOLU

W ostatni dzień stycznia odbył się spektakl pt.: "Nadchodzi Pippi".