• Maj

• ŚWIĘTO MAMY I TATY.

Święto z okazji Dnia Mamy i Taty obchodzone było w każdej grupie w naszym przedszkolu.

Były życzenia, piosenki i upominki a wszystko w wykonaniu naszych wspaniałych przedszkolaków.

KONKURS EKOLOGICZNY.

Konkurs ekologiczny na ciekawą zabawkę ekologiczną roztrzygniety. Za piękne i ciekawe prace dzieci otrzymały dyplomy i upominki. Gratulujemy!

PRZEDSZKOLAKI SPRZĄTAJĄ ZIEMIĘ NASZĄ PLANETĘ.

Przedszkolaki aktywnie brały udział w akcji Sprzatanie świata-Ziemi naszej Planety.

SPEKTAKL PT.:"O PCHLE, KTÓRA MANIER NIE MIAŁA..."

Przedszkolaki obejrzały ciekawy, interaktywny spektakl z elementami języka angielskuego, inspirowany żywiołowym tekstem "Pchły Szachrajki", zaliczanym do klasyki polskiej literatury dla dzieci.

"MYŚLĘ O NIEPODLEGŁOŚCI" - WARSZTATY ARTYSTYCZNO - HISTORYCZNE PROWADZONE PRZEZ PANIĄ BETINĘ DUBIEL.

Dzieci z grupy Poziomek uczestniczyły w warsztatach artystyczno - historycznych prowadzonych przez Panią Betinę Dubiel. Poprzez wspólną zabawę zdobywały wiadomości na temat naszej Ojczyzny.