• PODZIĘKOWANIE

• Drodzy Rodzice!

Z przyjemnością informujemy, że nasze przedszkole zostało zgłoszone przez Rodziców dzieci do nagrody Przedszkole Roku w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym, który
            w województwie mazowieckim jest prowadzony przez „Polską Metropolię Warszawską”, „Echo Dnia” oraz „Tygodnik Ostrołęcki”.

W imieniu całej społeczności przedszkolnej serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy dostrzegają naszą pracę i zaangażowanie. Każde nasze działanie, inicjatywa to praca wspaniałego zespołu, który robi wszystko aby pobyt w przedszkolu wywoływał uśmiech na twarzach dzieci a dodatkowo wspierał ich wszechstronny rozwój. Państwa zadowolenie
            i satysfakcja dodaje nam skrzydeł i jest naszą największą nagrodą.

Link do głosowania w kategorii Przedszkole Roku:

Ponadto informujemy, że nominację otrzymały również nauczycielki:

Gabriela Kłosowska z grupy Jeżyków

Magdalena Pomaska z grupy Zajączków

Magdalena Parciak z grupy Malinek

Nauczycielka w ubiegłym roku zajęła 1 miejsce w powiecie legionowskim i w tym roku zrezygnowała z udziału w plebiscycie.

Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się już we wtorek, 24 października 2023 r.
            Wszystkie informacje o akcji można znaleźć  w serwisie internetowym
            pod adresem:
            www.polskanews.pl/nauczyciel

Drodzy Rodzice jeszcze raz dziękujemy!

• Światowy Dzień Warzyw i Owoców

• Z okazji Światowego Dnia Warzyw i Owoców, który przypada 20 października wszystkie przedszkolaki wzięły udział w zajęciach promujących zdrowe odżywianie rozwijając sprawność ruchową i doskonaląc spostrzeganie, zapamiętywanie, umiejętności matematyczne oraz kulinarne. Było wesoło, zdrowo i kolorowo.

• "Jest taki szczególny jeden dzień,

w którym serca wszystkich biją mocniej.

A oczy wyrazić chcą dziękuję

i dłonie są drżące i gorące.

Wyśpiewać dziś chcemy wam życzenia,

z serc naszych płynie dzisiaj pieśń.

Przyjmijcie ją tak, jak ziemia ciepły deszcz niech zakwitną bukiety naszych serc."

Te słowa piosenki wybrzmiały z ust naszych przedszkolaków 13 października z okazji przypadającego 14 października DNIA EDUKACJI NARODOWEJ. To wyjątkowe święto dla wszystkich pracowników oświaty. Przedszkolaki podziękowały swoim paniom i wszystkim pracownikom przedszkola za codzienną troskę i serce włożone w ich nauczanie i wychowanie. Tego dnia padło wiele ciepłych słów oraz życzeń, dzięki czemu dzień dla wszystkich upłynął w miłej i serdecznej atmosferze.

• Kino w bibliotece miejskiej

• Starszaki zostały zaproszone do kina, na bajkę pt: "Moja mama gorylica". Nie było by nic w tym nadzyczajnego, gdyby nie to, że kino zostało zorganizowane z bibliotece miejskiej w Serocku.

• "Dzień Poczty Polskiej"

• 9.10- "Dzień Poczty Polskiej" Z tej okazji serdeczne życzenia i laurki od "Słoneczek" dla wszystkich pracowników poczty. Przy okazji dzieci miały okazję poznać bliżej pracę na poczcie.

• Dzień Chłopaka w przedszkolu

• "W tym dniu szczególnym – września trzydziestego,

Witamy serdecznie chłopaka każdego.

Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,

Innych przyjemności już nawet nie zliczę!"

30 września obchodzone jest Święto wszystkich Chłopców- tych małych i tych dużych.

W przeddzień tego święta tj. 29.09, we wszystkich grupach w naszym przedszkolu, dziewczynki

wręczały chłopcom drobne upominki, laurki i składały życzenia. Nie zabrakło zabaw przy muzyce, ćwiczeń ruchowych i zręcznościowych.

Sto Lat CHŁOPCY!!!