• PAŹDZIERNIK

• ZAJĘCIA U POZIOMEK

SPEKTAKL TEATRU TAK "BAJKA DO ZJEDZENIA"

AKCJA "ZDROWO I SPORTOWO" REALIZOWANA W POZIOMKACH

ZAJĘCIA TANECZNE WIEWIÓREK

TAK OBCHODZIMY URODZINY

ZAJĘCIA MATEMATYCZNO-KONSTRUKCYJNE WIEWIÓREK

JESIENNE ZABAWY WIEWIÓREK

Z ŻYCIA GRUPY NIEDŹWIADKÓW

SÓWKOWO-OWOCOWO

Nasze Sówki wybrały się do miejscowego warzywniaka, a następnie kosztowały pyszne owoce.

DZIEŃ NAUCZYCIELA- UROCZYSTE ŚWIĘTO

Nauczyciel jest jak cicha przystań na szerokim oceanie życia.
          Czuwa, czeka, a kiedy nadejdzie czas - ustawia żagle na wiatr.
          Razem z nim, każdy okręt wypływa na pełnych żaglach.

W naszym  przedszkolu ten wyjątkowy dzień obchodziliśmy 11 października. Tego dnia na twarzach wszystkich pracowników przedszkola zagościł uśmiech inny niż na co dzień, a to za sprawą naszych przedszkolaków, którzy pięknie zaprezentowali na tę okazję różne występy. Na długo zatrzymamy w pamięci melodie i słowa piosenek, obraz odświętnie ubranych przedszkolaków oraz wspaniałą atmosferę. My- nauczyciele i pracownicy przedszkola dziękujemy za wszystkie życzenia i miłe słowa.

SPOTKANIE Z PANEM POLICJANEM W PRZEDSZKOLU

ZAJĘCIA OTWARTE W ZAJĄCZKACH

Dzieci poznały dary jesieni - owoce, jak również wykonały wspólnie z rodzicami owocowe jeże.

PYSZNA I ZDROWA- SAŁATKA OWOCOWA W JAGÓDKACH

Każdy przedszkolak już wie, jak ważne są dla nas owoce – nie tylko dlatego, że są smaczne, ale przede wszystkim – zawierają mnóstwo witamin. Dlatego też dzieci postanowiły zrobić pyszną i zdrową sałatkę owocową. Przedszkolaki miały możliwość rozwijania się w sztuce kulinarnej. Nasze Jagódki przyniosły swoje ulubione owoce, a następnie wykonały sałatkę owocową. Na koniec była degustacja- sałatka smakowała wyśmienicie!

JESIENNE ZABAWY JAGÓDEK