• LISTOPAD

NIEDŹWIADKI POZNAJĄ HISTORIĘ SEROCKA OGLĄDAJĄC MAKIETĘ GRODU BARBARKA

DZIEŃ PLUSZOEGO MISIA  JEŻYKACH

DZIEN PLUSZOWEGO MISIA W GRUPACH

25 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu dzień wyjątkowy, bo to był dzień MISIA- ulubionej przytulanki przedszkolaków. Tego dnia dzieci przyniosły swoje MISIE, małe i duże- te najbardziej ukochane.

JAGÓDKI WYSŁAŁY LIST DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W JAGÓDKACH

ZAJĘCIA W JEŻYKACH

DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W POZIOMKACH

PASOWANIE JEŻYKÓW NA PRZEDSZKOLAKA

ZAJĘCIA "OGIEŃ" W POZIOMKACH

KOLOROWE I ZDROWE KANAPKI WIEWIÓRKOWE

TEATRZYK KAMISHIBAI

W naszym przedszkolu odbyły się zajęcia z nauczycielem bibliotekarzem na temat krzewienia wartości u przedszkolaków z wykorzystaniem teatrzyku Kamishibai.

LIST OD PREZYDENTA DO SEROCKICH PRZEDSZKOLAKÓW

Podziękowanie za udział w Międzynarodowym projekcie edukacyjnym
          “Piękna nasza Polska cała”.

Celem projektu było kształtowanie postaw patriotycznych u najmłodszych, uwrażliwienie na piękno, folklor i tradycje Polski oraz kształtowanie tożsamości narodowej dzieci.

PASOWANIE LISKÓW

W listopadzie dzieci z grupy "Liski" oficjalnie zostały przedszkolakami Samorządowego Przedszkola im. Krasnala Hałabały w Serocku. To wszystko za sprawą Uroczystości Pasowania na Przedszkolaka. Śpiewały piosenki, pięknie tańczyły, recytowały wiersze i składały przyrzeczenie. Dzielne były niesłychanie, więc zapracowały na to, by nosić tytuł przedszkolaka.

ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI

"Za trzy dni wielka jest rocznica
          Jedenasty listopada!
          Tym co zmarli za ojczyznę
          Hołd wdzięczności
          Polska składa.
          I my przedszkolaki o tym pamiętamy
          i dlatego dzisiaj tu się spotykamy."

W piatek, 8.11, Pani Dyrektor takimi słowami przywitała wszystkie zgromadzone na sali gimnastycznej dzieci wraz z Paniami.

Dzień 11 listopada jest jednym z najważniejszych w historii naszej ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość czyli wolność. Dzięki bohaterstwu polskich żołnierzy, którzy wywalczyli wolność dla naszej Ojczyzny, dzisiaj możemy radośnie spędzać czas w przedszkolu.

Gdy obchodzimy rocznicę Polski niepodległej, pamiętamy i o Tych, którzy zachowali wiarę w odrodzenie Państwa Polskiego, za tę wielką sprawę walczyli i ginęli.

Przedszkolaki odśpiewały Hymn, wyrecytowały "Katechizm polskiego dziecka i zatańczyły kujawiaka.

POZIOMKI NA SALI GIMNASTYCZNEJ

NIEDŹWIADKI PRZEDDZIEŃ ŚWIĘTA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH I ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI ODDAJĄ HOŁD NIEZNANYM ŻOŁNIERZOM ZAPALAJĄC ZNICZE PRZY GROBIE NIEZNANEGO ŻOŁNIERZA