• Oferta ubezpieczenia

Szanowni Rodzice,

Z radością informujemy o możliwości przystąpienia Państwa dziecka do  ubezpieczenia NNW szkolnego na nowy rok szkolny.

Oferta dedykowana jest dla przedszkolaków, w której są do wyboru 3 warianty  ubezpieczenia na platformie UBESTREFA.

W jaki sposób przystąpić do ubezpieczenia?

Krok 1. Prosimy skorzystać z poniższego linku aby przystąpić do zawarcia ubezpieczenia :

Krok 2.   Następnie na górze po lewej stronie należy wpisać kod oferty:

kod oferty to n0h052

Krok 3. Wyrażenie zgody na jednorazowe przedstawienie oferty.

Krok 4 Należy wybrać jedną z 3 propozycji, wpisać okres rozpoczęcia ubezpieczenia  oraz  adres email naciskając wyślij i przejdź dalej.

Krok 5 W oknie podsumowanie prosimy o uzupełnienie danych  ubezpieczonego dziecka, płatnika adres oraz nr telefonu do kontaktu. Aplikacja wysyła do rodzica dokumenty: ogólne warunki ubezpieczenia. administratora danych oraz kartę produktu.

Krok 6 Rodzic zaznacza oświadczenia i naciska "kupuje i płacę. Po zapłacie składki rodzic otrzymuje polisę na wcześniej wskazany adres email.

●   Propozycja  1– suma ubezpieczenia 12 000 zł, składka roczna 32 zł
          ●   Propozycja  3– suma ubezpieczenia 20 000 zł, składka roczna 49 zł
          ●   Propozycja  4 – suma ubezpieczenia 30 000 zł, składka roczna 57 zł

Ubezpieczenie jest dobrowolne, jednorazowe,

obejmuje całą dobę i trwa od dnia przystąpienia przez cały rok.

• liczba odwiedzin: 2095