• Styczeń

• Grupa V Biedronki realizując innowację "Mała wielka pomoc" dzieci poznały sposób na udzielenie pierwszej pomocy w przypadku poparzenia. Otrzymały karty pracy, które wykonały w przedszkolu oraz pracę domową😉 do zrobienia przy współpracy z rodzicami.

• Dzień Kubusia Puchatka u Biedronek

• Dzisiaj w Biedronkach obchodziliśmy Dzień Kubusia Puchatka. Dzieci doskonale wiedziały, kim są pluszaki. Przy okazji rozmawialiśmy o przyjaźni. Wszyscy mięli chwilę na sympatycznego przytulaska z Kubusiem Puchatkiem i Kłapouchym.

• Biedronki robią zdrową pizzę z patelni.

• Realizując innowację dotyczącą zdrowego odżywiania dzieci z grupy Biedronki zrobiły zdrową pizzę z patelni. Wszystkim bardzo smakowała.

• Zajęcia z robotyki w Zajączkach

• Zajęcia z robotyki w Zajączkach 😉. Dzieci poznały robota i świetnie się z nim bawiły.

• W zdrowym ciele zdrowy duch - działania styczniowe Niedźwiadków.

• Pyszna i zdrowa pizza kalafiorowa!

• Pszczółki realizując zadanie z innowacji o odżywianiu zrobiły pyszną i zdrową pizzę kalafiorową.

• Segregowanie śmieci ważna sprawa, dla przedszkolaków łatwa sprawa!

• Dziś w naszym przedszkolu dzieci z grupy Jeżyki oraz grupy Niedźwiadki uczyły się jak prawidłowo segregować śmieci. Warsztaty przeprowadziły Panie z Referatu Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miasta i Gminy w Serocku. Dziękujemy!

• Dzień Babci i Dziadka 2023

• "Babciu, Dziadku, w dniu Waszego święta, życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta

Wy zawsze wszystko najlepiej wiecie smutno by było bez Was na świecie!

Teraz zapraszamy babcię i dziadziusia do wspólnej zabawy,

Nie wstydźcie się, tu są sami swoi, nikt z nas tu się nie boi

nawet jeśli coś się nie uda to nikt nie powie, że była nuda".

Zapraszamy do fotorelacji z uroczystości Dnia Babci i Dziadka w naszym przedszkolu.

• Realizacja innowacji pedagogicznej w Poziomkach - gotowanie na parze.

• Realizacja projektu "O wróbelku elemelku"

• Realizując projekt o Wróbelku Elemelku, na podstawie opowiadania dzieci z grupy Biedronki dowiedziały się o babcinych sposobach leczenia przeziębienia. Chętnie podzieliły się własnymi doświadczeniami i opowiedziały jak dzisiaj się to robi.