• Dzień Pluszowego Misia!

• "Pewien bardzo duży Miś do przedszkola przeszedł dziś i powiedział mi na uszko, że najlepiej jest w maluszkach!"

B.A.

• Biedronki zrealizowały kolejne zadanie z innowacji!

• W ramach innowacji "Mała wielka pomoc " dotyczącej udzielania pierwszej pomocy, w Biedronkach rozmawialiśmy o tym, kiedy i komu należy udzielić pierwszej pomocy. A kiedy trzeba wezwać karetkę. Przypomnieliśmy sobie numer alarmowy. Wszystko przećwiczyliśmy. Wszyscy są cali, zdrowi i świadomi.

• Listopad

• BIEDRONECZKI ROBIĄ PYSZNE FRYTECZKI!

Aby zdrowym być, pieczone frytki można jeść. Dzieci z grupy Biedronki samodzielnie przygotowały ziemniaki na frytki i przy współpracy z panem kucharzem upiekły pyszne i zdrowe przekąski z ziemniaków.

• 11.11 MY PRZEDSZKOLAKI PAMIĘTAMY!

• 10.11.2022r. tak obchodziliśmy Święto Odzyskania Niepodległości.

• Uśmiech dla misia. Zajęcia z pedagogiem specjalnym.

• Zajęcia z treningu umiejętności społecznych.

• Pasowanie na przedszkolaka!

• Nasze Sóweczki i Zajączki są już prawdziwymi przedszkolakami!

• Niedźwiadki realizują zadanie z innowacji!

• W zdrowym ciele zdrowy duch. Działania Niedźwiadków na listopad.

• Dzień Postaci z Bajek

• Baśnie, bajki i bajeczki znają wszystkie Biedroneczki.Lubią słuchać, opowiadać, w świat wyobraźni podróżować 😊. Z okazji Dnia Postaci z bajek.