• Pasowanie na przedszkolaka w Poziomkach

• Dzień Dyni w Niedźwiadkach i Słoneczkach

• Jeżyki zostały prawdziwymi przedszkolakami!

• Światowy Dzień Warzyw i Owoców

• Z okazji Światowego Dnia Warzyw i Owoców, który przypada 20 października wszystkie przedszkolaki wzięły udział w zajęciach promujących zdrowe odżywianie rozwijając sprawność ruchową i doskonaląc spostrzeganie, zapamiętywanie, umiejętności matematyczne oraz kulinarne. Było wesoło, zdrowo i kolorowo.

• DZIEŃ POCZTY POLSKIEJ

• 9,10- "Dzień Poczty Polskiej". Z tej okazji serdeczne życzenia i laurki od "Słoneczek" dla wszystkich pracowników poczty. Dzieci miały okazję poznać bliżej pracę na poczcie.

• Poznajemy zasady ruchu drogowego

• "Jest taki szczególny jeden dzień,

w którym serca wszystkich biją mocniej.

A oczy wyrazić chcą dziękuję

i dłonie są drżące i gorące.

Wyśpiewać dziś chcemy wam życzenia,

z serc naszych płynie dzisiaj pieśń.

Przyjmijcie ją tak, jak ziemia ciepły deszcz niech zakwitną bukiety naszych serc."

Te słowa piosenki wybrzmiały z ust naszych przedszkolaków 13 października z okazji przypadającego 14 października DNIA EDUKACJI NARODOWEJ. To wyjątkowe święto dla wszystkich pracowników oświaty. Przedszkolaki podziękowały swoim paniom i wszystkim pracownikom przedszkola za codzienną troskę i serce włożone w ich nauczanie i wychowanie. Tego dnia padło wiele ciepłych słów oraz życzeń, dzięki czemu dzień dla wszystkich upłynął w miłej i serdecznej atmosferze.

• Październik

• KINO W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ