• Zakończenie roku przedszkolnego 2020/2021

• W piątek 25.06.2021r. w każdej grupie przedszkolnej odbyły się uroczystości zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnanie sześciolatków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Dzieci z młodszych grup przygotowały dla swoich rodziców występ on-line. Były wakacyjne piosenki, tańce i wierszyki. Przedszkolaki otrzymały z rąk swoich pań dyplomy i książki. W uroczystości pożegnania starszaków w plenerze uczestniczyli też rodzice. Starszaki zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne- tańcząc poloneza. Po występach wszystkie sześciolatki otrzymały z rąk pani dyrektor i swoich wychowawczyń nagrody książkowe oraz dyplomy.

W tym roku, od dość dawna, kolejni absolwenci znów opuszczają mury przedszkola, by po wakacjach rozpocząć naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń na kolejnym etapie edukacji, a pozostałym, naszym przedszkolakom bezpiecznych i radosnych wakacji.

• Światowy Dzień Krwiodawstwa

• W naszym przedszkolu odbyły się zajęcia edukacyjne dotyczące Honorowego Dawstwa Krwi w związku z Światowym Dniem Krwiodawcy przypadającym 14 czerwca.

Zadanie publiczne pt. „Krzewienie idei krwiodawstwa wśród mieszkańców Powiatu Legionowskiego w 2021 r.” realizowane przez Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Legion i współfinansowane przez Starostwo Powiatowe w Legionowie.

Dzien_Krwiodawstwa.mp4

• Dzień Dziecka u Pszczółek

• Tak Pszczółki świętowały Dzień Dziecka po raz pierwszy w przedszkolu. Były zabawy z chustą animacyjną, puszczanie ogromnych baniek mydlanych, zabawy na świeżym powietrzu, dyskoteka z konkursami i oczywiście słodki poczęstunek oraz super prezenty.